Mutlucell | Hizmetler | Toplu SMS

TOPLU SMS

Mutlucell Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden SMS gönderebilirsiniz. Kurumsal SMS, Başlıklı SMS ve tüm SMS fiyatları detaylarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Mutlucell ile Toplu SMS Ucuz SMS demektir.

Toplu SMS

TARİFELER

SIKÇA SORULAN SORULAR
Toplu SMS Nedir?
Toplu SMS, internet üzerinden tek bir tıklama ile binlerce kişiye direk ulaşmanızı sağlayan bir iletişim çözümüdür. Toplu SMS ile müşterilerinizi bilgilendirebilir, öğrencilerinize veya velilerinize hatırlatmalar yapabilir, telefon listenizdeki kişilerin özel günlerini otomatik olarak kutlayabilirsiniz.
Ulaşmayan SMS'lerden ücret alınıyor mu?
Hayır. Mutlucell toplu sms sisteminde ulaşmayan sms'lerden ücret alınmaz. Mesaj gönderilen numaranın çalışmaması veya geçersiz numara olması durumunda sms kredileri kullanıcının hesabına anında iade edilir. Mesaj gönderilen telefon numarası geçerli bir numara olup kapalı durumda ise 24 saat boyunca telefonun açılması beklenir, eğer 24 saat sonunda telefon açılmaz ve mesaj iletilemezse krediler hesaba iade edilir.
Kullandığım bir yazılım üzerinden Toplu SMS gönderebilir miyim?
Evet. Mutlucell Api kodları ile kullandığınız, muhasebe, e-ticaret, dershane, stok takip, fatura vb. uygulamalar içerisinden toplu sms gönderimi yapabilirsiniz. Yazılımcılarınız veya program satın aldığınız yazılım firmaları api kodlarımızı uygulamalarına kolayca entegre edebilir. Mutlucell teknik destek ekibi entegrasyon sürecinde ve sonrasında daima yanınızdadır.
Cep telefonu rehberime Toplu SMS gönderebilir miyim?
Evet. Android veya IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize Mutlucell Toplu SMS uygulalamasını yükleyerek, cihaz rehberine başlıklı toplu sms gönderebilirsiniz.Cihaz üzerinden web panelinizdeki gruplarınıza toplu sms gönderebilir, raporlarınızı kontrol edebilir ve kontör yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Gönderilen SMS'lerin raporlarını kontrol edebilir miyim?
Evet. Toplu SMS sistemi üzerinden gönderilen mesajların raporlarını isterseniz web paneli üzerinden isterseniz de mobil uygulamalarımızdan anında görebilirsiniz. Mesajların iletilme saatlarini, mesaj metinlerini ve mesajın başarılı olup olmadığı bilgilerini kontrol edebilirsiniz.
Başlıklı SMS nedir?
Başlıklı SMS, gönderdiğiniz SMS başlıklarına şahsi yada krumsal kimlik kazandırır. Mesajı alan kişi, başlıklı sms ile mesajın kimden geldiğini mesaj başlığında görür.