Mutlucell | Hizmetler | Sanal Santral

SANAL SANTRAL

Mutlucell sanal santral hizmeti, firmanızın tüm telefon ve santral ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet türüdür. Santral cihazı gerektirmez. Sanal telefon, 0850 hat, sanal numara, voip, sanal sekreter gibi hizmetlerin hepsi birarada. 0850 hat alma işlemleri için detayları inceleyin. 

Sanal Santral
Kobiler ve Kurumsal Firmalar İçin

Kobiler ve Kurumsal Firmalar İçin

Kobiler ve kurumsal firmalar için benzersiz bir kampanya. Sanal Santral alımlarında 2 aya kadar ücretsiz kullanım fırsatını kaçırmayın...

Ücretsiz Kullanım +2 Ay
SATIN AL
SIKÇA SORULAN SORULAR
Birden fazla çağrıyı aynı anda karşılayabilir miyim?
Evet. Mutlucell sanal santral hizmeti ile aynı anda birden fazla çağrı karşılayabilir ve çağrı merkezinizin arayan herkese cevap verebilmesini sağlayabilirsiniz. Arayan kişileri hazır anonslar ile bilgilendirebilir veya istedikleri departmanlara yönlendirebilirsiniz.
Ofis görüşmelerimi kayıt altına alabilir miyim?
Evet. Mutlucell sanal santral hizmeti ile dilediğiniz personelinizin görüşmelerini sürekli veya seçimli olarak kayıt altına alabilirsiniz. IP Santral uygulaması ile tüm görüşmelerinizi, tarih,süre, ücret ve lokasyon bazlı raporlayabilirsiniz. Dilerseniz kayıtları aylık olarak talep edebilirsiniz.
Ofis dışında iken Mutlucell numaram ile görüşme yapabilir miyim?
Evet. Akıllı cep telefonlarınıza yükleyeceğiniz MutluTalk uygulaması veya bilgisayarınıza yükleyeceğiniz soft phone uygulamaları ile internetin olduğu her yerden hiçbir ek ücret ödemeden ofis telefonunuz ile arama yapabilir ve çağrı karşılayabilirsiniz.
Diğer Mutlucell aboneleri ile yaptığım görüşmeler ücretlendirilir mi?
Hayır. Mutlucell sabit telefon hizmeti ile ofislerinizde çalışan personeliniz kendi arasında ve diğer tüm Mutlucell aboneleri ile dünyanın neresinde olursa olsun ücretsiz görüşür.
Sanal santral ile hangi hizmetlere sahip olurum?
Sanal santral size; sanal telefon, 0850 hat, sanal numara, voip, sanal sekreter, 0850 hat alma hizmetlerinin tamamını sunar.