Mutlucell | Hizmetler | Kurumsal Whatsapp Numarası

Küçük işletme sahiplerini düşünerek geliştirdiğimiz ücretsiz bir android uygulamasıdır. Mutlucell'den alacağınız 850 kurumsal veya 212, 312 vb. numaranızı WhatsApp Business uygulamasına kaydederek kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamın Numarasını Nasıl Whatsapp Business'a kayıt edebilirim?

1- Whatsapp Business uygulamasını Android Market veya App Store'den indirin.

2- Whatsapp, telefon numaranızı doğrulamak için firma numaranızı isteyecektir. Buraya Mutlucell'den aldığınız numaranızı giriniz.

3- Mutlucell kullanıcı adı ve şifreniz ile İp Santral sekmesini tuşlayınız, ardından  Yönlendirme İşlemleri >  Yönlendirme Modu  > Her Zaman  > Yönlendircek No menüsünden yönlendirilecek numarayı kendi cep telefonunuzu giriniz. (Whatsapp'dan gelecek doğrulama kodunu cep numaranızdan dinlemek içindir. Doğrulama işleminden sonra yönlendirmeyi kaldırabilirsiniz.)  Whatsapp Business'a Doğrulama İşlemleri bazen geçikmeler olmaktadır bu gibi durumlarda Lütfen Whatsapp Business ile irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.

4- Beni Ara butonunun aktif olması için sürenin bitmesini bekleyin ve Beni Ara butonuna basınız. Whatsapp'dan gelen çağrıyı dinleyerek doğrulama kodunuzu giriniz.

 

Hızlı Cevap

 Hızlı cevaplar, sıkça sorulan soruları kolayca cevaplayabilmeniz için sıklıkla gönderdiğiniz iletileri kaydetmenize ve yeniden kullanmanıza olanak tanır.

 

 

 

 

Küçük işletme sahiplerini düşünerek geliştirdiğimiz ücretsiz bir android uygulamasıdır. Mutluce...