Mutlucell | Hizmetler | Sabit Telefon

SABİT TELEFON

Yüksek sabit ücret ve görüşme tarifelerinden şikayet eden tüm bireysel ve kurumsal aboneler bu hizmetten faydalanabilir.

Sabit Telefon

TARİFELER

SIKÇA SORULAN SORULAR
Sabit Telefon Hizmetinden nasıl faydalanırım?
Mutlucell sabit telefon hizmetinden, sabit telefon numaranızı Mutlucel'e taşıyarak veya Mutlucell'den isterseniz coğrafi alan kodlu (0212, 0216, 0312...) istersenizde konumdan bağımsız 0850'li numaralar temin ederek faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Numaramı Mutlucell'e nasıl taşırım?
Mutlucell web sayfasında bulunan "Numaramı Taşımak İstiyorum" butonuna tıkladığınızda açılan formu doldurarak numara taşıma işlemini başlatabilirsiniz. Formu doldurup gönderdiğinizde müsteri temsilcilerimiz sizi arayıp gerekli bilgileri aktaracaktır.
Mutlucell Sesli görüşme hizmetinde herhangi bir aylık sabit ücret öder miyim?
Hayır. Standart sabit telefonlardaki aylık ücret Mutlucell sabit telefon hizmetinde bulunmamaktadır. Mutlucell ile konuştuğunuz kadar ödersiniz. Sabit telefon tarifeleri sayfamızdan sesli görüşme birim fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.
Mutlucell sabit numaram ile nasıl görüşme yaparım?
Mutlucell'den aldığınız sabit telefon hizmetini, web sayfalarımızdan, bilgisayar masaüstüne kurulan soft phone uygulamaları üzerinden, IP telefonlar veya FXS / FXO adaptörleri ile standart sabit telefonlar üzerinden ve mobil uygulamalar ile cep telefonunuz üzerinden kullanabilirsiniz.
Yurt Dışını uygun fiyatlarla arayabilir miyim?
Evet. Mutlucell sabit telefon hizmeti ile 1. kademe ülkeler (Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Çin, Japonya ve daha fazlası) PSTN yönlerine yapılan aramalar yurt içi aramalar ile aynı birim fiyat üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için sesli görüşme tarifeleri sayfamızı inceleyebilir veya Mutlucell çağrı merkezini arayabilirsiniz.
Mutlucell sabit hattım ile faks gönderip - alabilir miyim?
Evet. Mutlucell tarafından temin edilen faks numarası ile IP santral uygulaması üzerinden internetin olduğu her yerden faks gönderebilir veya faks alabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan dosyaları faks olarak gönderebilir, gelen faksları mail adresinize yönlendirebilirsiniz.