Mutlucell | Uygulamalar | Toplu SMS Paneli

İnternetin Olduğu Her Yerden Toplu SMS Gönderebilirsiniz

Toplu SMS paneli ile internetin olduğu her yerden toplu SMS gönderebilirsiniz. Panel üzerinde kişilerinizi gruplar halinde kaydedip isterseniz toplu olarak isterseniz de tek tek sms gönderimi yapabilirsiniz. Kişileriniz için otomatik SMS'ler tanımlayıp kişiye özel hatırlatma veya özel gün tebriği gönderebilirsiniz. Sistemdeki hazır mesajları kullanıp sms gönderimi yapabilir, kendi hazır mesajlarınızı oluşturabilirsiniz.

Excel dosyasında bulunan tüm telefon listeleri ile mesaj metinlerini toplu sms sistemine aktararak saniyeler içinde sms gönderimi yapabilirsiniz. Raporlar sekmesi üzerinde Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını, gönderim tarihini ve gönderilen mesaj içeriğini anında kontrol edebilirsiniz.

Teknik Destek bölümünde, sistem kullanımı ile ilgili sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Panel üzerinden kredi kartınız ile 7/24 kontör satın alabilir veya havale/EFT işlemleri için sipariş oluşturabilirsiniz. Abone numaranıza gönderilen SMS'leri gelen kutusunda görebilirsiniz.

İnternetin Olduğu Her Yerden Toplu SMS Gönderebilirsiniz