0850 550 50 50 | Mutlu Müşteri Hattı
 • 1000 SMS 19 TL

  Aylık SMS gönderimleriniz için
  daha az ödeyin.

  *Güvenli sistem ile bilgileriniz 256 Bit SSL korumalı şekilde güvende.
  Toplu SMS gönderme
 • Daha Hızlısı Yok

  İsminizi saniyeler içerisinde kitlelere
  duyurun


  *Güvenli sistem ile bilgileriniz 256 Bit SSL korumalı şekilde güvende.
  Toplu SMS en kolay
 • Hoşgeldin Kampanyası

  Mutlucell Toplu SMS hizmet
  kalitesi ile hemen tanışmanız
  için ilk alımınıza özel

  1000 SMS Hediye

  *Güvenli sistem ile bilgileriniz 256 Bit SSL korumalı şekilde güvende.
  toplu sms kampanya
 • Kontrol Sizde

  Gönderimlerinizin ulaşıp
  ulaşmadığını anında raporlayın.

  *Güvenli sistem ile bilgileriniz 256 Bit SSL korumalı şekilde güvende.
  toplu sms rapor
 • MutluSMS ile

  Kurumsal kimliğiniz ile hedef kitlenizi,
  ürünleriniz ve kampanyalarınız
  hakkında bilgilendirin

  *Güvenli sistem ile bilgileriniz 256 Bit SSL korumalı şekilde güvende.
  interaktif toplu sms
Kullanıcı Girişi

Toplu SMSHizmetlerimiz

Mutlucell Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden KULLANICI GİRİŞİ yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır. Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da Toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz.Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, satın aldığınız kredileri anında kullanabilirsiniz. Toplu SMS gönderimini, ISO-27001 bilgi güvenliği sertifikası onaylı tüm sistemlerimizden tüm operatörlerle kurulan direk bağlantı sayesinde daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Çift yönlü SMS ile Toplu SMS gönderdiğiniz kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Mutlucell Toplu SMS modülünü kendi kodlarınıza entegre ederek uygulamanız içerisinden SMS gönderimi yapabilir veya abone numaranıza gönderilen SMS'leri alabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir?Toplu SMS

Yurt içi ve yurt dışındaki, gerçek veya tüzel kişiler toplu sms sistemini kullanabilir. Toplu SMS dernekler, vakıflar ve parti merkezleri toplantı ve organizasyon duyuruları yapmak, üyeler ile iletişime geçmek için, perakende sektöründe (mağazalar, marketler vs.) müşterilere yeni promosyonları duyurma ve ödeme hatırlatma işlemlerini için, eğitim sektöründe, öğrencilerin, devamsızlık durumu ve not bilgilerini, sınav tarihi ve sınav bilgilerini, veli toplantısı gün ve saatini iletmek, özel günleri kutlamak için kullanılabilir.

Nasıl Kullanırım?Toplu SMS

Toplu SMS sistemini internetin olduğu her yerden kulanabilirsiniz. Kayıt anında oluşturulan abone numarası ve şifre ile isterseniz web sayfamız üzerinden Toplu SMS Paneli'ne giriş yaparak isterseniz de android ve ios işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza toplu sms uygulamamızı yükleyerek sms gönderebilirsiniz. Dershanelerde ve okullarda öğrenci bilgileri üzerinden toplu sms gönderimi yapmak için geliştirilen e-dershane uygulamamızı kullanabilirsiniz
 • Web
  Uygulamaları
  toplu sms
 • Mobil
  Uygulamalar
  toplu sms mobil
 • Yazılım
  API
  toplu sms api
 • Ücretsiz
  Kayıt
  toplu sms kayıt
 • Toplu SMS
  Demo
  toplu sms demo
 • Toplu SMS Tarifeleri
  toplu sms tarife
Twitter'dan
Müşteri Hizmetleri
0(850) 550 50 50
 • Genel Müdürlük
  Mutlucell İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Gazipaşa Mah. Halis Çebi İş Merkezi
  Kat: 8 No: 27 Ortahisar, TRABZON
  Telefon: 0850 550 00 00
  Faks: 0850 550 0 FAX (329)
 • TOPLU SMS İLE BİNLERCE KİŞİYE AYNI ANDA ULAŞABİLİRSİNİZ


  Toplu sms kısaca, hazırladığınız bir mesajı listenizdeki binlerce kişiye anında ulaştırabileceğiniz bir duyuru hizmetidir. Gönderilen mesajlar, alıcıya firma ünvanınız veya bireysel isminizle ulaşır. Toplu sms siteminin kullanımı ve özellikleri hakkında biraz bilgilendirmede bulunalım.


  Mutlucell internet sayfası üzerinden veya akıllı telefonlara yüklenen mobil uygulamalarımız ile SMS gönderimi yapılabilir. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığı anında kontrol edilebilir. Mesaj gönderilecek kişilerin isimleri kaydedilerek aynı anda binlerce Toplu mesaj gönderirken dahi kişilere isimleri ile hitap edilebilir. Çift yönlü SMS sistemi sayesinde toplu kısa mesaj gönderilen kişiler ile doğrudan iletişime geçebilir ve onlardan gelen mesajlar okunabilir. Yurt dışı toplu mesaj gönderimi ile dünya genelindeki kişilere ulaşılabilir, yüksek ücretler ödemeden tanıtım ve bilgilendirme yapılabilir. Kişilerin özel günleri toplu sms sistemine kaydedilerek, belirlenen tarih ve saatte mesaj gönderiminin otomatik olarak yapılması sağlanabilir. Yazılımcılar Mutlucell toplu mesaj modülünü kendi kodlarına entegre ederek uygulamaları içerisinden SMS gönderimi yapabilir veya abone numaralarına gönderilen sms 'leri alabilir.


  Toplu sms kullanımı sizlere,

  • Anında binlerce kişiye ulaşma
  • Yüksek iletişim masraflarından kurtulma
  • Haberleşme için ayrılan zamandan tasarruf
  • Anket uygulamaları ile geri bildirim alma

  gibi avantajlar sağlamaktadır.

  TOPLU SMS HİZMETİ VE KULLANIM ALANLARI

  Hizmetlerimizin başında toplu sms geliyor. Abonelerimiz, internet panelimizi veya mobil uygulamalarımızı kullanarak toplu kısa mesaj gönderimi yapabildikleri gibi, mevcut yazılımları üzerinden de Mutlucell altyapısını kullanarak sms gönderebilmektedir. Mutlucell, sabit telefon ve sanal santral hizmetleri ile firmaların tüm telefon ve santral ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Abonelerimiz santral cihazı gerektirmeden aynı anda birden fazla çağrı karşılayabilme, görüşme anında çağrıyı yönlendirme gibi özelliklerle telefon görüşmelerinin verimliliğini arttırmaktadır. Şirketimiz 2014 yılı itibariyle ADSL, G.HDSL, VDSL, Fiber internet, Metro Ethernet gibi internet erişim hizmetlerini kaliteli ve ekonomik seçeneklerle sunmaktadır. Geniş hizmet alanımız göz önünde bulundurulduğunda iletişimin olduğu her sektör faaliyet alanımızdadır diyebiliriz.

  Mutlucell yurt içi ve yurt dışındaki, gerçek veya tüzel kişilere hizmet sunmaktadır. Sektör bazında baktığımızda dernekler, vakıflar ve parti merkezleri, üyeleri ile iletişime geçmek için, perakende sektörü (mağazalar, marketler vs.) müşterilerine promosyonlarını duyurmak ve ödemelerini hatırlatmak için, okullar ve dershaneler, öğrencilerin devamsızlık durumunu ve not bilgilerini, öğrenci velilerine bildirmek için toplu mesaj hizmetini kullanmaktadır. Çağrı merkezi olan veya oluşturmak isteyen kuruluşların yanı sıra görüşme maliyetlerini azaltmak ve yeni bir telefon numarası temin etmek isteyen kullanıcılar da sabit telefon ve sanal santral hizmetlerinden faydalanmaktadır.

  TOPLU SMS GÖNDERMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

  İnternetin olduğu her yerden, bilgisayar, tablet veya cep telefonu üzerinden toplu kısa mesaj gönderin. İnternet sitesi üzerinden beş dakikada hesabınızı açın ve hediye sms 'lerinizle gönderim yapın. Mutlucell sabit telefon hizmeti ile abonelerimiz, ister sabit telefon numaralarını Mutlucell' e taşıyarak isterlerse de Mutlucell tarafından temin edilecek olan coğrafi alan kodlu (0212, 0216, 0312 vb.) veya konumdan bağımsız 0850 ile başlayan numaralar ile şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM fark etmeksizin görüşme yapabilirler. Sabit telefon hizmeti, temin edilecek ip telefon cihazına Mutlucell tarafından verilen kullanıcı adı ve parola bilgilerinin kaydedilmesi ile kullanılabileceği gibi Ev / iş telefonlarına entegre edilecek adaptörler yardımı ile de kullanılabilir. Ayrıca akıllı cep telefonlarına yüklenen uygulamalar ile sabit telefon numarası üzerinden, ek bir ücret ödenmeden, internet erişiminin olduğu her yerden görüşme yapılabilir. Abonelerimiz Mutlucell web uygulamaları ile internetin olduğu her yerden hesaplarına giriş yaparak veya bilgisayarlarına yükleyecekleri telefon görüşmesi uygulamaları ile kullanıcı adı ve parola bilgilerini kullanarak görüşme yapabilirler.

  Sabit telefon hizmeti ile kullanım şekline en uygun tarife belirlenerek, telefon faturaları %70'e varan oranlarda düşürülebilir. Yurt dışı aramaları için idealdir. Birinci kademe ülkelere (Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, vb.) yapılan aramalar yurt içi görüşme tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Abonelerimiz ofis dışında hatta yurt dışında olsalar bile sabit telefon numaralarına gelen çağrıları alabilir ve arama yapabilirler. Ayrıca 0850 ile başlayan kurumsal bir numaraya sahip olarak marka bilinirliklerini arttırabilirler.


  Bu hizmetinizin faydaları nelerdir?
  • En önemli faydası düşük maliyeti ve aylık sabit ücreti olmaması.
  • Ev veya iş telefonunuzu cebinizde taşırsınız.
  • 0850 ile başlaya numara temini ile daha kurumsal olabilirsiniz.
  TOPLU SMS HİZMETİNE EK OLARAK SANAL SANTRAL

  Mutlucell sanal santral, kurumların tüm telefon ve santral ihtiyaçlarını santral cihazına gerek duymadan karşılayan bir hizmet türüdür. Normal bir PBX santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip eşsiz bir sistem sunar. Sanal santral üzerinden yapılan görüşmelerde tercihe bağlı olarak ses kayıtları yapılmaktadır. Bu ses kayıtları filtrelenerek görüntülenebilir, web ortamında dinlenebilir ve bilgisayara indirebilir. Sanal santral ile aynı anda birden fazla çağrı karşılanabilir ve çağrı merkezinin, arayan herkese eş zamanlı olarak cevap verebilmesi sağlanır. Çağrılar belirlenen özel bir anons ile karşılanır, arayanların anons ile bilgilendirilmesinin ardından çağrılar belirlenen bir dâhiliye veya bir çağrı kuyruğuna yönlendirilir. Mutlucell sanal santral hizmetini, yurt içi ve yurt dışındaki yüksek sabit ücret ve görüşme tarifelerinden şikayet eden tüm bireysel veya kurumsal aboneler, çağrı merkezi olan veya oluşturmak isteyen kuruluşlar, gelen çağrılarını otomatik karşılamak ve görüşmelerini kayıt altına almak isteyen işletmeler, santral kurulum veya bakım masraflarından kurtulmak isteyenler kullanabilir.


  Mutlu santral, sizi yüksek kurulum maliyetlerinden, yatırım masraflarından, pahalı destek hizmetlerinden ve güncelleme ücretlerinden kurtarır. İşletmenizin kapasitesi arttığında ekstra yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Çağrı merkezinizin donanımsal arızalar olmadan sürekli hizmet vermesini sağlarsınız ayrıca telefon faturalarınızda %40 - %70 oranında indirim sağlayabilirsiniz. Şubeleriniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun, her şubeye özel santral yatırımı yapmak zorunda kalmazsınız. Mutlu santral ile santral personeli bulundurmadan 7/24 santral destek hizmeti alabilmenin kolaylığını yaşarsınız. Ayrıca tüm şubelerinizi ortak bir santralde toplayarak yönetim kolaylığı da sağlar. Böylece tüm telefonlarınızı tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz. Sanal santral üzerinden hem personeliniz hem de müşterilerinizle konferans (çoklu) görüşmeler yapabilirsiniz. Aynı anda karşılamak istediğiniz çağrı sayısına göre aylık 29 TL den başlayan fiyatlardan faydalanabilirsiniz.


  İletişim sektöründe 10. yılını geride bırakan MUTLUCELL 2010 yılından itibaren BTK (Bilgi Teknoloji Kurumu) tarafından temin edilen STH (Sabit Telefon Hizmeti) ve SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti) Yetki Belgeleri ile Hizmet veren bir telekomünikasyon firmasıdır. MUTLUCELL Tüm Yurt içi ve önde gelen yurt dışı GSM operatörleri ile SES ve SMS sonlandırma ara bağlantı sözleşmeleri imzalamış olup Türkiye geneline yayılmış tamamı fiber, noktadan noktaya sınırsız kapasiteli metro ethernet altyapısıyla 20.000'i aşkın abonesine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmaktadır. Müşterilerine coğrafi alan kodlu (0212, 0216, 0312 vb.) veya konumdan bağımsız 0850 ile başlayan numaralar tahsis eden MUTLUCELL 81 ile yayılmış olan bayi ağı ve saha personelleri ile daima yanınızda ve hizmet sunmaya hazırdır.

toplu sms gönder toplu sms yolla
Mutlucell Adres
center blur
BAYİMİZ OLUN